Forum Stowarzyszenie Fanek Rocka i Pop-Rocka Strona Główna

Cała historia - od początku do chwili obecnej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Emergency

Dołączył: 03 Cze 2008

Pomógł: 1 raz
Skąd: Lotki Duże ;)

PostWysłany: Sob 20:49, 26 Lip 2008    Temat postu: Cała historia - od początku do chwili obecnej

Pomyślałam, że warto te historię napisać.
Zaczęło się tak:
Strona avril-lavigne.pl. Shoutbox (czat). Dwie dziewczyny - Frota i Dońka93 dyskutują na różne tematy. Dońka pyta Frotę, czy zna Bractwo Avril. Frota nie znała. Jednak w jej głowie pojawia się pomysł. Zakłada własne forum! Na początku forum ma być coś jak Bractwo Avril, "Stowarzyszenie Fanów Avril". Ale to bardzo zawęża grono użytkowników. Tak więc Frota postanawia założyć forum o swoim ulubionym gatunku muzyki: forum rocka. Jednak... woli, aby było tylko dla pań. Czemu? Tego nie wie nikt, nawet sama Frota. Tak więc zakłada Stowarzyszenie Fanek Rocka i pod nickiem Darcy (obecnie Emergency) administruje nim. Forum jest nowe, ciekawe. Dołącza do niego coraz więcej osób. Zmieniły się jego kolory i nagłówek. Wszyscy wymieniają się poglądami. Frota is happy! xD

Cisza po burzy
Każdy już napisał swoją uwagę w wybranym temacie. Nikt nie ma czasu zaglądać na forum. Tylko Frota, niemalże codziennie patrzy na stronę i się martwi. "Kiedyś było tu tak fajnie" - myśli za każdym razem. Ale już nikogo nie interesuje Stowarzyszenie. Mają ciekawsze rzeczy do roboty.

Najazd spamu
Forum jest kulturalnym, aczkolwiek cichym miejscem. Spokój zaburza jednak pewna użytkowniczka. Jest wulgarna i niemiła. Swoje zdanie wyraża ostro, nie delikatnie. Jej avatar jest nie na miejscu. Jednak Frota, mimo że SFR'u już nikt nie chce, dba o swoje dzieło. Natychmiast usuwa spamerkę i jej wszystkie posty. Na forum znów panuje spokój i spamerka już nie wraca. Powstaje Regulamin.

Ostatnie wydarzenia
Smutna Frota, zawiedziona losami forum, wchodzi na SFR ze znudzenia. Patrzy na użytkowników - jest jakaś nowa członkini! Frota promienieje radością i ma nadzieję, że czeka ją więcej identycznych niespodzianek na tym forum. Nowa użytkowniczka zaczyna wypowiadać się w różnych tematach i proponuje nowe zespoły. Czyżby forum znowu zaczęło bić serce? Jeszcze nie. Ale może kiedyś zacznie.

Obecnie Stowarzyszenie Fanek Rocka jest forum o muzyce pop-rock, punk-rock (zależy od zespołów) znajdują się tu dwa zespoły hardrockowe (metal i prawie-metal). Do dzisiaj (26 lipca 2008) zarejestrowało się tu 12 użytkowników. Członkinie napisały łącznie 156 wiadomości. Frota - którą znacie jako Darcy (Emergency) - liczy na więcej. I nie traci nadziei.

History by Darcy (Emergency)

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Emergency dnia Pon 15:22, 20 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie Fanek Rocka i Pop-Rocka Strona Główna -> Historia Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: